Ford, aracınızın üretiminde olduğu kadar bakım ve onarım-tamir hizmetine de önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, Ford marka aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Tanoto Ford Satış ve servisimizde, aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Binek araçlardan Ford Fiesta, Focus, Kuga, B-MAX, Mondeo, C-MAX ve Grand C-MAX, S-MAX, Galaxy ve ticari araçlardan Ford Transit, Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom veya Ranger sahibiyseniz ihtiyaç duymanız halinde servis randevusu alabilirsiniz.

BAKIM VE ONARIM

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.

Ford'un sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur. Ford'un üstün kaliteli bakım hizmetleriyle birlikte aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi alma imkanınız da olacaktır:

  • Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
  • Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
  • Belirlenen bakım için net fiyat
  • Size en uygun zamanda araç teslimatı
  • Fatura ve yapılan bakım işlemleri

Periyodik Bakım Kapsam ve Süreleri

Ford marka aracınızın performansını korumak ve yüksek tamir maliyetlerini önlemek için, kilometresine ya da yıllık dönemlerine göre (hangisi daha önce dolarsa) aracınızın bakımını yaptırmanız gerekir.

Ford marka aracınız için önerilen Ford Servis bakım aralıklarını öğrenin.

Ford Binek Araç modelleri periyodik bakım aralıkları ve kapsamı dosyalarına aşağıdaki model linklerinden ulaşabilirsiniz.

B-MAX KUGA
C-MAX S-MAX
Fiesta Focus
Galaxy Mondeo
Mustang

Tavsiye edilen işçilik ücretleri 125 TL +KDV’dir.

Ford Ticari Araç modelleri periyodik bakım aralıkları ve kapsamı dosyalarına aşağıdaki model linklerinden ulaşabilirsiniz.

Ranger
Transit/Tourneo Courier
Transit/Tourneo Custom
Yeni Transit
Eski Transit
Yeni Transit/Tourneo Connect
Eski Transit/Tourneo Connect

Geri çağırma kampanyasından aracım etkileniyor mu?

Çok düşük bir olasılık da olsa güvenlik nedeniyle bazı araçlarımızı geri çağırmamız gerekirse, ya resmi araç tescil kayıtlarında ya da kendi kayıtlarımızda aracın sahibi olan kişiye ulaşarak, tamir işleminin mümkün olan en kısa sürede tamamlanmasını talep ederiz. Dilerseniz, daha fazla bilgi almak için Tanoto Ford yetkili bayisine de danışabilirsiniz.


Bakım ve Onarımla İlgili Soru ve Cevaplar

Bakım ve onarımla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, cevabını büyük olasılıkla Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzde bulacaksınız.

TÜV Muayene Ön Hazırlık

Ford Servis Farkını Hissedin

Ford aracınızı, TüvTürk araç muayenesine götürmeden, yetkili servislerimize getirin. Tüm eksiklerinizi giderelim, siz de araç muayenenizi bir defada, zaman kaybetmeden tamamlayın. Ayrıntılı bilgi için Ford Direkt Hattı 444 3673