Ford Mavi Plan

Geleneksel ödeme paketlerinin tüm avantajlarını bir araya getiren Ford Options, istediğiniz Ford aracını almanız için oldukça cazip bir yöntem sunuyor. Standart krediye göre daha düşük aylık taksitler ve vade seçeneğinize bağlı olarak değişen son ödeme seçenekleri ile Ford Options sizin için Ford’a sahip olmanın en doğru yolu olabilir.

Ford müşterilerine özel Ford Options kredi ürününün tek vade, tek balon ödeme oranıyla sadeleştirilmesi ve Ford'un Değerli Alım Garantisi'nin entegre edilmesiyle Ford Mondeo, C-MAX ve Grand C-MAX modellerine sahip olmak artık daha kolay!

Özellikler ve Avantajlar

  • Her 2 yılda bir, yeni bir Ford sahibi olma imkânı
  • Standart krediye göre daha düşük aylık taksit seçenekleri
  • C-MAX'e 999 TL, Mondeo'ya 1.499 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı
C-MAX

Ford Mavi Plan; Ford Options kredisi ve Ford Değerli Alım garantisi ürünlerinden oluşmaktadır. İlanda belirtilen 999 TL aylık ödeme seçeneği 2017 model yılı C-MAX 1.6L Trend Ti-VCT modeli için 6 Şubat itibariyle geçerli olan tavsiye edilen Kampanyalı Anahtar Teslim teslim fiyatına göre hesaplanmış 42.295 TL peşinat ve gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 41.000 TL tutarlı, %0,70 kampanya faizli, 24 ay vadeli, 24.696 TL son taksit ödemesi olan Ford Options kredilerinde geçerlidir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 215 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Options kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,5861; yıllık toplam maliyet oranı %19,0332 olmaktadır. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun kredi başvurusunu reddetmesinden veya kullandırmamasından Ford Otomotiv San. A.Ş. sorumlu değildir. Görselde kullanılan araç, Türkiye’de satılan araçlar ve tavsiye edilen fiyat/kredi koşulları belirtilen araçla donanım açısından farklılık gösterebilir. Belirtilen kampanya 06 Şubat - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Mondeo;

Ford Mavi Plan; Ford Options kredisi ve Ford Değerli Alım garantisi ürünlerinden oluşmaktadır. İlanda belirtilen 1.499 TL aylık ödeme seçeneği 2017 model yılı Mondeo 1.6 TDCi Style 4K modeli için 6 Şubat itibariyle geçerli olan tavsiye edilen Kampanyalı Anahtar Teslim teslim fiyatına göre hesaplanmış 59.280 TL peşinat ve gerçek kişilerin bireysel amaçlı alımlarının konu olduğu 58.000 TL tutarlı %0,85 kampanya faizli, 24 ay vadeli, 34.892 TL son taksit ödemesi olan Ford Options kredilerinde geçerlidir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 305 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Options kredisinin aylık toplam maliyet oranı %1,5899; yıllık toplam maliyet oranı %19,0788 olmaktadır. Kampanyada belirtilen kredi koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerlidir. Kredi kuruluşunun kredi başvurusunu reddetmesinden veya kullandırmamasından Ford Otomotiv San. A.Ş. sorumlu değildir. Görselde kullanılan araç, Türkiye’de satılan araçlar ve tavsiye edilen fiyat/kredi koşulları belirtilen araçla donanım açısından farklılık gösterebilir. Belirtilen kampanya 06 Şubat - 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Araç Yenileme

Ford Mavi Plan ürününün en önemli özelliklerinden biri de müşterinin 2 yıl sonunda aracını yenilemek istemesi durumunda Ford Değerli Alım Garantisi ile ilave peşinat gerektirmeden yeni bir Ford sahibi olma fırsatı sunmasıdır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen oranlardan 2 yıl sonunda aracını iade edebilir ve yeni Ford’unuzu keyfine sürmeye başlayabilirsiniz.

Değerli Alım Garantisi Oranları YAKIT TİPİ
 BENZİNLİ  DİZEL
 Ford Mondeo*  %75  %77
 Ford C-MAX ve Grand C-MAX  %70  %74

* Ford Mondeo 2.0L araçlar geri alım garantisi dışındadır.

- Geri alım bedelleri, aracın müşteriye fatura edildiği tarihte geçerli olan “Ford Otosan Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı” üzerinden metalik boya ve opsiyonlar hariç olarak yukarıdaki tabloda belirtilen oranlar kullanılarak hesaplanacaktır. Satın alınan aracın üzerinde opsiyon paketlerinin bulunması durumunda (metalik boya hariç) opsiyon fiyatlarının %50’sine denk gelen tutar, geri alım bedeline ilave edilecektir.