FORD SUV DÜNYASI
2018-2019 SUV ARAÇLAR - FORD SUV DÜNYASI

Ford SUV Dünyası ile tanışmaya hazır olun!

Edge, Kuga ve EcoSport’un, çarpıcı tasarımı, eşsiz konforu ve zamanın ötesinde teknolojileri size bambaşka bir dünyanın kapılarını açıyor.

İster ailenizle ister tek başınıza... Hayatınızın her anına uygun modelleriyle Ford SUV Dünyası, vazgeçilmeziniz olmaya hazır.

Ford EcoSport

Heyecan verici tasarımı, şehirli ruhu ve etkileyici tarzıyla Yeni Ford EcoSport, bir başka yaşayanların simgesi. Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi ve Şehir İçi Aktif Güvenlik Sistemi gibi pek çok yenilikçi güvenlik sistemiyle daha önce yaşamadığınız bir sürüş deneyimi sunuyor. “Yılın Uluslararası Motoru” ödüllü EcoBoost motor teknolojisiyle EcoSport, maksimum yakıt tasarrufu sağlarken üstün performansından da ödün vermiyor. Şimdi Ford Options’a özel ödeme koşullarıyla ona sahip olmak çok kolay.

Ford Kuga

Modern çizgileri, çarpıcı özellikleri ve 1.5L EcoBoost benzinli motor, 6 ileri otomatik şanzıman seçeneğiyle onunla harekete geçmek bir başka. Akıllı Dört Tekerlekten Çekiş Sistemi, Otomatik Bagaj Kapağı ve Türkçe sesli komut özellikli SYNC teknolojisi ile benzersiz bir sürüş deneyimi ve konforu sizi bekliyor.

Keşfet: Ford Kuga SUV

Ford Edge

Büyüleyici tasarımı, kusursuz teknolojileri ve hissettirdiği ayrıcalıklarıyla hayal edemeyeceğiniz kadar gerçek. Sürüşe Duyarlı Direksiyon Sistemi, Aktif Gürültü Kontrol Sistemi ve 450 Nm torka ulaşan gücü, onu benzersiz bir SUV yapıyor.