YENİ TRANSIT COURİER


YENİ TRANSİT COURİER


YENİ TRANSIT COURIER

Yeni Transit Courier, geniş yükleme kapasitesi, yüksek performansı ve işlevselliğiyle işiniz için kusursuz bir kombinasyon sunuyor. 2,3 metre küp yükleme kapasitesine sahip Transit Courier, gelişmiş motoruyla yakıt verimliliğinden de ödün vermiyor.

6 İleri Şanzıman: Yakıt Tasarrufu

Yeni Transit Courier 6 ileri şanzımanıyla maksimum yakıt verimliliği sağlıyor. Yüksek hızlara çıktığınızda aracınızı 6. vitese geçirin ve yakıt tasarrufuna başlayın. Vites geçişlerinin yumuşadığını ve hızlandığını fark etmenizi sağlar.

Zor yol şartlarında bile kontrol sizde olsun

Elektronik Denge Kontrolü ve Yol Tutuş Kontrolü aracınızı sürekli takip eder. Bu iki sistem yolda tutuşun azaldığını algıladığında lastiklere otomatik fren darbeleri göndererek dengeyi sağlar. Böylece ihtiyacınız olduğu anda en iyi yol tutuşunu, performansı ve dengeyi elde etmenizi sağlar.

Katlanır tel ara bölme

Katlanır ara bölme yalnızca 2,59 metreye varan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, bu yükler katlanmış yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve katlanıp kapanabilen ön yolcu koltuğuna sahiptir.


Senin için Tasarlandı

Yeni Transit Courier’nin dış görünümü her zamankinden daha modern ve daha işlevsel . Yeni ön kaportası, yeni radyatör ızgarası ve yeni alt paneliyle şimdi çok daha şık.

Aerodinamik tasarım ile yüksek tasarruf
Dinamik tasarım
Pratik ticari araç özellikleri ve otomobil sürüş dinamiği
>Teslimatlarınız daha kolay
Etkileyici dış tasarım
Kayar kapılar ile işinizi kolaylaştırın

Ferah İç Hacim

İç mekanın ferah tasarımı ve her detayı düşünülmüş kabiniyle sizi konforlu yolculuklara davet ediyor. Her noktada bulunan akıllı saklama alanları sayesinde ise dosyayınızı, dizüstü bilgisayarınızı, su şişenizi ya da güneş gözlüklerinzii nereye koyacağınızı düşünmenize gerek kalmıyor.

İhtiyaç duyduğunuz hacim.

Amaca Uygun Tasarım

Yeni Transit Courier, büyük hacmiyle sadece işinizde değil, günlük hayatınızda da yanınızda. Teknolojileri ve sürücü destek sistemleriyle şimdi daha konforlu.

Yokuşlarda kontrol sizde

Çekiş Kontrol Sistemi, aracı yokuşta kaldırmaya çalışırken ileri veya geri hareketinizi geçici olarak durdurur. Bu sistem fren sistemine ekstra 2,5 saniye bir basınç uygulayarak ayağınızı fren pedalından kaldırıp gaza basmanız için size zaman verir. Kaygan yüzeylerde durur ve kalkarken de sistem devreye girer.


Daha verimli çalışmak için

Yeni Transit Courier keyif veren sürüş dinamiklerini düşük CO2 salınımı ve sınıfında lider yakıt tüketimini bir araya getiriyor. 6 manuel vitesli 1.5 Duratorq TDCi dizel motor, nereye giderseniz gidin, yumuşak ve kusursuz vites geçişleri sağlıyor.

Makisumum yakıt tasarrufu

Yeni Transit Courier, 6 ileri vitesliyle daha ekonomik ve verimli. Yüksek hızlara çıktığınızda aracınızı 6. vitese geçirin ve yakıt tasarrufuna başlayın. Vites geçişlerinin yumuşadığını ve hızlandığını fark etmenizi sağlar.

Her dönüşü kolaylaştırın

Daha büyük araçlardan farklı olarak Yeni Transit Courier’nin yalnızca 10,5 m turu olduğu için dar sokaklarda bile U-dönüşleri ve park hareketleri daha hızlı ve kolay olur.


Akıllı Fikirlerle Dolu

Akıllı Cihaz İstasyonu

Akıllı Cihaz İstasyonu, Uydu Navigasyon cihazını, akıllı telefonunuzu ya da MP3 çalarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır, ayrıca bir USB bağlantı noktası bulunur.

Quickclear özelliğiyle ön camınızı hızlıca temizleyin

Bu akıllı özellik don yaşanan soğuk sabahlarda hızlıca yola çıkabilmeniz için tasarlandı. Sadece bir düğmeye basarak devreye giren Quickclear, camınızdaki bulanıklığı gidermek ve sileceklerin buzunu çözmek için hızlıca ısınır.

Her noktada bulunan akıllı saklama alanları

Yeni Transit Courier birçok kullanışlı saklama alanıyla doludur. Baş üstü saklama rafı gereksinim duyduğumuz her şeyi kol mesafesi uzaklığında tutar, derin orta konsol A4 bir dosyayı veya dizüstü bilgisayarı saklayabilir. Ayrıca değerli eşyalar için kapaklı torpido kutusu ve iki bardak tutucuyla her şeyi için bolca alan sunar.


Akıllı ve Güvenli

Yeni Transit Courier sizin, aracınızın ve diğer sürücülerin güvenliğini sağlamak için tasarlanmış bir dizi akıllı teknolojiyle donatılmıştır. Elektronik Denge Kontrolü ve Yol Tutuş Kontrolü gibi sistemler zor sürüş koşullarında dengenizi korumaya yardımcı olur. Lastik Basınç İzleme Sistemleri lastiklerinizin basınç kaybetmeye başladığını algıladığında sizi uyarır.

En zor sürüş koşullarında dengeli

Elektronik Stabilite Programı ve Çekiş Kontrol Sistemi aracınızı sürekli takip eder. Bu iki sistem yolda tutuşun azaldığını algıladığında lastiklere otomatik fren darbeleri göndererek dengeyi sağlar. Böylece ihtiyacınız olduğu anda en iyi yol tutuşunu, performansı ve dengeyi elde etmenizi sağlar.

Maksimum yol tutuş

Yol Tutuş Kontrol Sistemi lastiklerin patinaj yapmasını önler ve en çok ihtiyacınız olduğu anda en iyi tutunmayı sağlar. Bu sistem aralıksız olarak aracın ayrı tekerleklerine gönderilen gücü izler, gerekli ayarlamaları yaparak hızlanırken maksimum teması ve tutunmayı sağlar.

Daha kontrollü fren yapmak için gelişmiş sistemler

Anti-kilitlenme Frenleme Sistemi (ABS) ve elektronik fren gücü dağıtımı sistemi birlikte çalışarak, frenlemenizin etkili olmasını sağlar. Acil Durum Fren Yardımı, acil bir durum ortaya çıktığında aracın maksimum fren etkisine sahip olmasına yardımcı olur. Bu sistem frene ne kadar güç uyguladığınızı ölçen ve gerekirse bunu otomatik olarak artıran Elektronik Denge Kontrol Sistemi tarafından otomatik olarak kontrol edilir. Eğer ani fren yaparsanız Acil Durum Fren Yardımı fren ışığını yakıp söndürerek diğer sürücüleri uyarır.

Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit

Yeni Transit Courier her zamankinden daha güvenli bir uzaktan kumanda merkezi kilit sistemine sahip. Sürücünün kapısında yer alan bir anahtarla, tek bir bağımsız kapıyı açıp diğerlerini kilitli bırakmayı seçebilme özelliği sunar. . Bu anahtar aynı zamanda tüm araç kapılarının kilidini açıp kapamayı kontrol eder.


Cömert Alan. Kolay Erişim.

Yeni Transit Courier hemen her işi kolaylaştırır. 1.620 mm yükleme tabanı, kargo, takım çantaları ve ekipman için gerekebilecek kapasiteden fazlasına, yani 660 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip. Katlanabilir tel ara bölme açıldığı durumda ise, 2,59 metre uzunluğa kadar malzemeleri taşıyabilimenize yardımcı olur. Aracın yanındaki kayar kapı aynı zamanda kargonuzu kolayca yüklemenize ve boşaltmanıza yardımcı olur.

Katlanır tel ara bölme

Katlanır ara bölme yalnızca 2,59 metreye varan uzunluktaki yükleri taşımanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda, bu yükler katlanmış yolcu koltuğunun üzerine yerleştirildiğinden sürücünün bu yüklerden korunmasını da kolaylaştırır. Bu özellik, Van modellerinde mevcuttur ve katlanıp kapanabilen ön yolcu koltuğuna sahiptir.

Etkileyici yükleme hacmi

Yeni Transit Courier’nin akıllı tasarımı etkileyici bir yükleme alanı sunar. 1.620 mm yükleme tabanı 2,3 metre küp taşıma kapasitesi sağlar. Standart bölme takılıyken, kayar yan kapı 453 mm genişliğinde bir açılma mesafesi sağlayarak yüklerin kolayca yerleştirilmesine olanak verir.

Daha pratik yan kargo bağlantıları

Bağlama noktaları genellikle tabana monte edilir. Ama bunlar kargonuzu güvence altına alırken ulaşması zor olabilir. Bu nedenle, Transit Courier yükleme alanının yan duvarlarında, tabanın hemen üzerinde bağlama noktaları sunar. Böylece engeller kaldırılır ve erişim kolaylaşır.